Головна Про нас Новини Контакти Підтримка Продукція Мапа сайту
PRO LINE POWER LINE DISCO LINE LED LINE Mini SERIES DECO LINE
       
EN RU
 

 

PRO LINE

 
 

Star TRACK SE

 

  Класичний сканер, спадкоємець StarTraсk. DMX - керований прилад, в якому вдало поєдналися: непогані можливості, простота використання і дуже демократична ціна. Завдяки недорогій 250 Вт.24 В. 300 г. лампі, - знахідка для невеликих залів, де не потрібен спопеляюче світло 1200 ватних ламп. Займає будь-які 7 підряд з перших 255-и каналів. Порівняно з попередником, у StarTraсk SE зьільшена надійність і яскравість, з'явився справжній строб. Два режими роботи: прийом команд по DMX каналу від зовнішнього пульта, і самостійний, з синхронизацією від вмонтованого мікрофону, з можливістю синхронної і зеркальної роботи кількох приладів.

 


 

COLORIFIC SE

 

  Кардинально поліпений послідовник Colorific. Прилад, який є БАЗОЮ світлового оформлення, дозволяє створити ту єдину потрібну на даний момент картину, пронизану необхідним для даної ситуації настроєм, і змінювати її відповідно до сценарію. А лампа, яка не великої потужності, дозволяє використовувати велику кількість приладів одночасно. В просторі DMX, Colorific SE займає будь-які 3 підряд з перших 255-и каналів. На борту має: систему пониження власного шуму, 9 кристальних дихроічних кольорів + білий (К 3200О), повний електронний диміинг з режимом підкалу лампи, эфект райдуги з змінною швидквстю. На сьогоднішній день є дві модифікації з кутом розкриву променя 12 та 28 градусів. При відсутності DMX пульта, є можливість ввімкнути Colorific SE в режим саундмайстра, і він буде відпрацьовувати ту музику, яку чує його вмонтований мікрофон.


 

QUAZER

 

  Quazer від DLL, це революційна комбінація заслуженого дискотечного приладу QuadroSpace, з роботизированою 3D DMX керованою платформою. QuadroSpace знаменитий своєю приголомшливою яскравітю і динамикою обертання кольорових променів, а DMX платформа дозволяє повертатися самій голові QuadroSpace на 360 гр. по горизонталі, и 250 гр. по вертикалі, і при цьому, дає Вам повний DMX контроль! Це дозволяє використовувати новый прилад в якості центрального приладу на дискотеці, в сценічні роботі в якості МотоГолови, і в будь-якому іншому месці, де потрібен хороший, яскравий, керований прилад. Керуються Quazer'и будь-яким стандартним DMX пультом, а на кілька приладів, які працюють синхронно, можна дивитися годинами, як на вогонь.


 

CompuLight

 

  Дуже проста, недорога, і зручна у використанні програма світлового пульта для РС сумістних компьютерів. Працює під Windows. Одночасно відкриває доступ до 512-ти каналів. Генерує стандартний DMX сигнал за допомогою модуля-перехідника, який підключається до компютера через USB порт. У версії 2.2 - основні режими работи це: створення і подальше відтворення створеного шоу. Архітектура v2.2 заснована на сукупності сцен, чейзів і сонгів. В процесі програмування створюються сцени - статичні позиції променів приладів, потім готові сцент набираются в чейзи – динамічні послідовності сцен, і готові чейзи групуються в сонги - логічно завершені світлові композії. І зовнішній вид, і можливості, нагадують великий пульт керування світлом. Завантажуйте також саму програму v2.2 (zip файл), і спробуйте її можливості.


 

Mini Lighter 256

 

  Миніатюрний програмований пульт для DMX керованих приладів. Дозволяє створювати необхідні керуючі послідовності для приладів серій: StarTrack, Colorific та будь-яких інших, керованих протоколом DMX 512 (1990р). Дозволяє запрограмувати до 256 чейзів, що містять в собі до 32 сцен, вибраних із 512 (або 256 в залежності від режиму роботи) що зберігаються в энергонезалежні пам'яті сцен, написаних раніше. Пульт може зберігати всі свої дані на PC сумістному компютері по COM кабелю, і, звичайно, отримувати їх назад, що дозволяє створювати власні бібліотеки програм.

 


 

Strobe 1500

 

  Це приручена і керована Вами по протоколу DMX512 блискавка. Отримавши команду від зовнішнього пульта або майстер приладу, Strobo 1500 спалахне в потрібний момент всією потужністю своїх 1500 Вт. Тривалість спалаху – від 0,01 мілісекунди до 9 мілісекунд. Займає будь-які 2 підряд з перших 255-и каналів. Гнучка система налаштувань, плавне регулювання потужності і частоти спалахів, можливість самостійної работи з синхронізацією кількох приладів, лампа ХOР-15, середня цінова категорія роблять простою і зручною експлуатацію Strobo 1500.

 


 

PULSAR 5000

 

  Це потужний професійний 2-х ламповой стробоскоп, призначений для створення світлових эфектів. Може не просто спалахувати з якоюсь частотою, але і імітувати сполохи блискавок, плавне наростання і спадання яскравості та багато іншого. Для отримання команд прилад використовує протокол DMX-512. Прилад використовує трьохконтактні роз'єми DMX-512 – типу XLR, і виконаний в металевому корпусі з примусовим охолодженням. Спеціальні технологічні прийоми і складний алгоритм обчислень значно менше нагружають мережу живлення. Має 11 режимів роботи. Вбудовані макроси безмежно розширюють художні можливості, а приголомшлива потужність світла впевнено ставить крапку.

 


 

DMX Splitter DS-104

 

  Незамінний прилад для серйозних інсталяцій. Призначений для відновлення, підсилення, розгалуження, і повної взаємної розв'язки та захисту линій DMX. Прилад дозволяє: одну вхідну DMX лінію розгалузити на чотири вихідних канали, повністю розв'язанних та ізольованих один від одного і від вхідної лінії. Це дозволяє захистити лінії DMX від аварій в інших лініях. Прилад має додатковий вихід DMX “транзит”. Прилад виконаний в міцному, металевому корпусі, зручному для закріплення в самих різних місцях. Вушка кріплення, що входять в комплект, дозволяють монтувати прилад в стандартний 19' рек. В приладі використовуються трьохконтактні роз'єми XLR. Прилад має розвинуту систему індикації на вхідні і вихідних ліниях DMX.


   
 

Pro Line

Star TRACK SE COLORIFIC SE QUAZER CompuLight Mini Lighter 256 Strobe 1500 PULSAR 5000 DMX SPLITTER DS-104    
 

Copyright(c) 1997-2014. All rights reserved. Web-design and development by
DLL Design Group