Головна Про нас Новини Контакти Підтримка Продукція Мапа сайту
PRO LINE POWER LINE DISCO LINE LED LINE Mini SERIES DECO LINE
       
EN RU

     Свіжі новини останнього часу:
     Значно розширилась лінійка пристроїв розподвлення потужності (повер дистриб'ютерів - power distributor). Від окремо стоячих або окремо лежачих пристроїв до пристроїв, призначених для монтажу в РЕК 19'. Тепер ми можемо зпроектувати і виготовтит для вас унікальний, зручний конкретно вам розподільник живлення. Багато хто вже зміг оцінити цю можливість.
     Кожний пристій можна перевірити на електричну і пожежну безпеку, і отримати на руки державний акт випробувань. Але це звістно, за окремі гроші.
     Потужний стробоскоп PULSAR 5000 тепер випускається з новою версією прошивки 1.2. В ній виправлені незначні помилки, які спричиняли підторможування в певних моментах, та трохи розширений діапазон режиму БЛІНДЕР. Нагадаю, що цей прилад має біль широкі можливості і яскоавість.
     Для тих у кого є проблеми з довгими або розгалуженими мережами DMX, тепер є серйозний помічник, DMX Splitter DS-104. Його виходи повністю опторозв1язані від входу і один від іншого, що дозволяє побудувати і спокійно експлуатувати мережу DMX з набагато складнішою топологією ніж без нього.
     Тим кому необхідно керувати безліччю світлодіодів, потрібно звернути увагу на новий контролер DMX LED controller. Його вмонтований блок живлення, та 12 вихідных каналів по 2,5 А що керуються по протоколу DMX512, дозволяють підключити величезну кількість світлодіодних стрічок, і окремих випроміювачів, та отримати самі різноманітні та найкращі эфекти в оформленні.
      З'явилася світлодіодна версія найпопулярнішого приладу QuadroSpace. Він практично не поступається старшому брату в яскравості, але має трохи більш виражені кольори, та практично безшумний.
      Як і раніше, для управління всіма DMX-512 керованими приладами, пропонуємо програму CompuLight тепер версії 2.2. Причому, працювати з нею можна зі всілякими зручностями та приємностями.
 
 
 

Copyright(c) 1997-2021. All rights reserved. Web-design and development by
DLL Design Group