Головна Про нас Новини Контакти Підтримка Продукція Мапа сайту
PRO LINE POWER LINE DISCO LINE LED LINE Mini SERIES DECO LINE
       
EN RU
 

DMX Dimmer Pack DP-66

 

  DMX Dimmer Pack DP-66 – це пристій, призначений для керування потужністю (яскравістю ламп) в простих світлових приладах, для отримання команд використовує стандартний протокол USITT DMX-512 стандарту 1990г, в подальшому просто димер. Для отримання керування димер використовує трьохконтактні роз'єми DMX-512 типу XLR. Димер виконаний в металевому корпусі стандарту REC висотою 132мм (3U). Потік повітря охолодження спрямований від лівої бічної стінки до правої бічної стінки. Димер дозволяє змінювати яскравість (потужність) незалежно в шести вихідних каналах з напругою 230 вольт змінного струму. Димер має багато додаткових функцій – работа кожного каналу в режимі плавного регулювания потужності аьо в режимі ввімкнув/вимкнув та інші, дивіться опції налаштування каналів.Також, незалежно на кожен канал, можна виставити мінимальний рівень (підкал), і максимальний рівень вихідної потужності (обмеження максимуму). Живиться димер від трьохфазної мережі змінного струму, з напругою 230 вольт між нульовим і фазними проводами. На кожну вхідну фазу підключено два вихідних канали. Димер зберігає працездатність при пропаданні однієї чи двох вхідних фаз - канали, що залишилился на рабочій фазі, продовжать працювати. Димер має интелектуальну систему керування вентилятором охолодження, та кілька вбудованих систем захисту, в тому числі від короткого замикання в каналі, від перегріву системи регулювання. Введення необхідних параметрів здійснюється через меню, з відображенням всіх даных на буквено-цифровому універсальному індикаторі.

Технічні характеристики:

Керування
Кількість каналів
Індикація і вибір режимів
Вихідний мінімальний струм одного каналу
Вихідний максимальний струм одного каналу
Струм спрацювання захисту каналів
Оптоелектронна розв'язка DMX сигналу
Встановлення своєї DMX адреси на кожний канал Індивідуальні налаштування на кожний канал
Система захисту кожного каналу від КЗ
Система захисту від перегріву
Охолодження
Система фільтрації радіоперешкод
Система усунення дзвону спіралі
Система захисту ламп (SoftStart)
Можливість работи на індуктивні нагрузки Напруга живлення


Габарити, мм
Вага
  - DMX-512
- 6
- буквено-цифровий дисплей, 2 стрічки по 16 символів
- 0,05 А (11 Вт)
- 28 А (> 6 кВт)
- 40 A (за погодженням з замовником)
- +
- +
- +
- +
- примусове, інтелектуальне
- +
- +
- +
- +
- основне: 4-х провідна мережа 3 фази, 230 В між нульовим і фазними проводами. Додаткові: двох або однофазне включення 230 В.
- 484х274х132
- 11 кг
   

Габаритні розміри

 

Зверніть увагу

Додаткові матеріали

 

   
 
   
 
 

Disco Line

DP-4 SE DP-4 SE 2 DP-121 DP-66 PD32t3916 PD32C3916 PD32C1416 PD63C3332 LIGHT CONSOLE LIGHT CONSOLE + Силові розподільники  
 

Copyright(c) 1997-2014. All rights reserved. Web-design and development by
DLL Design Group