Головна Про нас Новини Контакти Підтримка Продукція Мапа сайту
PRO LINE POWER LINE DISCO LINE LED LINE Mini SERIES DECO LINE
       
EN RU
 

 

DECO LINE

 
 

FANTASY

 

  Фантастичний букет, яким можна прикрасити все що можна прикрасити букетом живих квітів. Вальсуючи в такт з музикою FANTASY невимушено міняє інтер1єр, вносячи в нього те легке дихання життя, що створює хороший настрій і розкутість в спілкуванні.

 


 

ILLUSION

 

  Унікальний кольорово-динамічний проекційний прилад. Використовуючи чудеса оптоволоконної технології і багато тонких дихроїчних світлофільтрів, створює картину, схожу на кольорову лаву що тече. Кольори, кружляючи в спробі перемішатись, течуть, змінюючи форму і розмір, розпушуючись і знову стікаючись разом.

 


 

ILLUSION 250

 

   Модифікація приладу ILLUSION. Відрізняється високоякісним об'єктивом і використанням газоразрядної лампи MSD-250 з ресурсом 2000 годин. Що забеспечило більш високу яскравість, чистоту кольорів та неперевершену якість зображення.


 

Mono BEAM

 

  Просто прожектор, зі змінним кутом розкриву променю, який використовує галогенну лампу 24 В 250 Вт, (300 годин). Здатний світити на зеркальну кулю тонким променем, або на сцену, виділяючи лиця виступаючих. Потрібен кругом, де необхідний акцент в освітленні.

   
 
 

Copyright(c) 1997-2021. All rights reserved. Web-design and development by
DLL Design Group