Головна Про нас Новини Контакти Підтримка Продукція Мапа сайту
PRO LINE POWER LINE DISCO LINE LED LINE Mini SERIES DECO LINE
       
EN RU
    
     Отже, трохи про DLL.
     Для людей просунутих і прискіпливих, DLL - це абревіатура - “Dynamic Light Laboratory”, що означає: “лабораторія динамічного світла”. Тобто світло як засіб барвистого оформлення.
     Небагато народу працюють під прапором з цими буквами, але ці люди твердо знають, чого вони хочуть, кому і для чого потрібно те, чим вони займаються. Кожне технічне рішення проходить ретельну перевірку боєм на дискотеках, концертах і виставках, у наших партнерів і просто покупців, які телефонують, пишуть, висловлюючи своє захоплення іноді не дуже захоплення, або ну зовсім рідко зовсім не захоплення. І тільки по мірі підтвердження надійності і доцільності кожного вузла, він обживається в серійних зразках, а невдалі рішення і вузли безжально замінюються на більш досконалі і вдалі.
     ВСІ прилади від DLL пройшли державну сертифікацію і мають Український сертифікат відповідності, який є одним з самих жорстких в Європі. Не можна сказати, що прилади від DLL - ДУЖЕ дешеві, але хороші речі не можуть уоштувати ДУЖЕ дешево. В цих словах досвід наших покупців, які не полінувалися повідомити свою думку про різні, не тільки наші, прилади.
     Особливо цінний цілком унікальний досвід клієнтів різних закладів, які написали нам свою думку, (за що їм окрема подяка, безкінечно поважаю людей, які знають як і де вони хочуть відпочити і головне щось роблять для цього), а також інженерів і експлуатаційників фірми, дозволяє нам мати таку точку зору.
 
 
 

Copyright(c) 1997-2021. All rights reserved. Web-design and development by
DLL Design Group